Aktifbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Aktifbank özel bankalar arasında en az prosedüre sahip, zorluk çıkarmayan ve sicili bozuk olan tüketicilere de yardımcı olan bankalar arasında yer alıyor. Aktifbank başvuru yöntemlerinde diğer bankalar arasında başvuru farkı bulunuyor. PTT üzerinden başvurusu alınan tek banka diyebileceğimiz aktifbank ihtiyaç kredisi başvurusu ile tüketicilerden olumlu yorumlar alıyor. Peki, Aktifbank ihtiyaç kredi başvuruları nasıl yapılır?

Aktifbank En Kolay Kredi Alternatifleri

N Kolay denildiğinde akıllara gelen Aktifbank, tüm işlemleri bu kredi hizmetiyle kolaylaştırıyor. İhtiyaç kredisi olarak kullanılabilecek farklı niteliklerde krediler bulunuyor.

Reklam

Bunlar,

  • PTT’den emeklilere kredi
  • SMS ile PTT üzerinden emeklilere kredi
  • PTT içi birleştirme kredisi
  • İnternetten anında kredi
  • SMS ile kredi
  • Kolay paketler
  • Kredili destek hesabı
  • N Kolay taşıt kredisi
  • Borç transferi kredisi
  • Aktifbank Anında İhtiyaç Kredisi

Aktifbank İnternet sitesine giriş yaparak N Kolay Kredi alanından ihtiyaç kredisine başvurmanız oldukça kolay. Öncelikle başvuru formunu dolduruyorsunuz, ekranda bulunan evraklarınızı onaylıyor, 40.000 Türk lirasına varan kredi anında cebinize yatıyor. Aktifbank’ın tüketicinin işini kolaylaştıran uygulamaları arasında kredi kartı ya da banka ürününü almak zorunda olmayışınızdır. 40.000 Türk lirası kredinizi 60 ayda ödediğinizde aylık taksitiniz 1.226,58 Türk lirası, 210 Türk lirası kredi tahsis ücreti ödenmesi gerekmektedir.

Aktifbank PTT’den Emekli Kredisi

Emeklileri unutmayan Aktifbank, emekli vatandaşlarımıza özel tam 80.000 Türk lirasına kadar kredi sunuyor. Maaşını PTT şubelerinden alan emekliler kredilerini hemen kullanabiliyor. Şubeye gitmeye gerek bile kalmadan hemen PTT, T.C. kimlik numaranızı aralarda bir boşluk olacak şekilde yazın 3050 numarasına kısa mesaj olarak gönderin. Krediniz anında PTT hesabınıza gelsin. 60 ay vade seçeneği ile alacağınız 80.000 TL tutarındaki kredinizin aylık ödemesi 2.453,16 TL olup, kredi tahsis ücreti 420 TL’dir.

Aktifbank Borç Transferi Kredisi

Aktifbank emeklilerin üzerindeki banka yükünü hafifletiyor ve tüm yükünüzü alıyor. Farklı bankalara ait olan kredi kartları, bankacılık ürünleri, KMH borcu ve daha fazlasını Aktifbank’a taşıyarak 60 aya kadar ödeyebilirsiniz. 10.000 Türk lirası borç transferi kredisi olarak hesaplandığında aylık ödemeniz 314,45 Türk lirası, kredi tahsis ücreti ise 50 TL olarak ödenecektir. %1,98 faiz oranı ile hesaplanan kredinizi yıllık %32,8861 faiz ile geri ödeyeceksiniz.

Aktifbank Kredi Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Aktifbank kredi ödemeleri için alternatif ödeme kanalları bulunmaktadır. Aktifbank şubelerinden ödeme yapabileceğiniz gibi banka kartınız ile ATM’lerden ve internet bankacılığından ödeme yapabilirsiniz. Aynı zamanda ödemelerinizi Vakıfbank kartsız işlem menüsünden, PTT şubelerinden ve PTTmatik üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Özellikle PTT üzerinden yapacağınız işlemler tamamen ücretsiz. Tüm bankaların ortak ATM’lerinden Aktifbank hesabınıza para yatırabilir ve farklı ATM üzerinden ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Neden Aktifbank?

Neden Aktifbank sorusunda çünkü N Kolay dersek sanırım en doğru ifade olur. Aktifbank üzerinden yapacağınız tüm işlemler oldukça kolay ve sizleri zorlamıyor. Aktifbank kendisine o kadar güveniyor ki verdiği hizmet sonrası sizlerin bankadan vazgeçmeyeceğinizi biliyor. Bu nedenle kredi ürünleri dışında Aktifbank ürün kullanımını sizlerin özgürlüğüne bırakıyor.

Özgür bir şekilde kredi başvurusu yapabilir, sınırlama olmadan belirtilen birçok kanaldan ödemenizi alabilir ve ödeme yapabilirsiniz. Tüm bunları yaparken kredinizin tarafınıza hızlı bir şekilde ulaşmasının keyfini çıkaracaksınız. PTT gibi güvenilir bir kurum üzerinden banka kredisi kullanıyor olmanız, Aktifbank’ın çözüm ortakları ve birlikte çalıştığı alanların ne denli güvenilir olduğunu bir kez daha sizlere gösteriyor. Aktifbank’a anında kredi başvurusunda bulunmak için hemen N Kolay sitesine giriş yapın ve dilediğiniz ürünü seçerek başvurun.

İlgili MakalelerBir Yorum Yazmak İçin Buraya Tıklayın
Başa dön tuşu