ING Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Bankacılık ürünlerini en düşük faizlerle tüketiciyle buluşturan ING bank ihtiyaç kredisi başvurusu ile vatandaşlara yardımcı oluyor. Tüm ihtiyaçları eksiksiz karşılanan tüketiciler ise İNG Bank müşterisi olmanın mutluluğunu yaşıyor. Üstelik İNG Bank müşterisi olmasanız dahi avantajlardan yararlanabiliyorsunuz.

ING Bank İhtiyaç Kredisi

İNG Bank ihtiyaç kredisi faiz oranlarını düşüyor. %0,79 faiz oranıyla kamu bankalarıyla yarışan banka, kredi başvurusu için müşterileri şubeye kadar yormuyor. Başvuru kanallarını kullanarak dilediğiniz yerden başvurunuzu yapıyor ve anında ihtiyaçlarınız için gerekli olan tutarı kullanabiliyorsunuz. 60 ay vade seçeneğini 3 ay erteleme ile sunuyor. Her şartıyla kolaylık sağlayan ihtiyaç kredisini kullanmak için internet bankacılığını ziyaret edebilirsiniz.

ING Bank e-Kredi Koşulları

Kredi kampanyası 3 aydan 60 aya kadar kullanabileceğiniz vadeyi kapsıyor. Dosya masrafı ise kredi tutarınızın %0,5’i oranında oluyor. Aylık faiz tutarı %0,79-%0,89 oranları arasındadır. Oranı belirlemede en önemli etken ise ödeme alışkanlıklarınız ve mali durumunuzla alakalıdır. Ödemelerinizi düzenli yapan müşteriler her zaman kazanıyor. Banka müşterilerinin ve müşteri olmayanların başvurular aynı başvuru kanallarıyla gerçekleşir.

Başvuru kanalları;

  • ING Bank web sitesi
  • İnternet bankacılığı
  • Mobil bankacılık
  • Telefon bankacılığı
  • SMS
  • ATM

Başvuru kanallarından birini seçerek başvuru yapabiliyorsunuz. İNG Bank müşterisi olmamanız halinde onaylanan kredinizi size en yakın bulunan şubeye giderek alabilirsiniz.

ING Bank İhtiyaç Kredisi 3 Ay Erteleme

İhtiyaç kredinizi aldığınızda 3 ay erteleme avantajından yararlanmak kulağa hoş geliyor. Ödeme zamanında ise avantajını daha çok hissedeceğiniz 3 ay erteleme fırsatı 5.001 Türk lirasından 100.000 Türk lirası kredi tutarına kadar geçerlidir. 3 ay erteleme ile almak istediğiniz kredi 57 ay olarak ödeme oluşturulur.

Kredi Notuna Uygun En Düşük Faiz Oranı

ING Bank ihtiyaç kredisini düşük faiz oranlarıyla sizlere sunarken, kredi notunuzu göz önünde bulunduruyor. %0,79 faiz oranından yararlanmanız adına 1850 kredi notuna sahip olmanız gerekmektedir. 50.000 Türk lirasına kadar kredi imkânından yararlanmanız mümkün.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Nasıl Hesaplanır?

En yeni ihtiyaç kredisi kampanyası olan İNG Bank 60 aya kadar vade sunuyor. Peki, ödemeler aylık hangi tutarda yapılıyor? Aklınıza takılan tüm soruları İNG Bank hesaplama araçlarıyla giderebiliyorsunuz. Web sitesi üzerinden yapacağınız hesaplama ile aylık taksit ödemeleriniz, faiz oranınız ve yıllık maliyetinizi detaylı olarak öğrenmeniz mümkün oluyor.

ING Bank 50.000 Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Hesaplama

ING Bank üzerinden %0,79 faiz oranıyla 50.000 Türk lirası kredi çekmek istediğinizde; 250 Türk lirası tahsis ücreti ödüyorsunuz. Kredi tahsis ücreti çekmek istediğiniz kredi tutarı üzerinden belirli oranla hesaplanarak bulunur. Teminat ya da kefil istemeyen banka gerekli gördüğü halde bu koşulları ileri sürebilme hakkına sahiptir. Yıllık maliyet olarak %12,23 olarak belirlenmiştir. Kredi süresince ödeyeceğiniz toplam faiz ise 15.791,20 Türk lirasıdır. Krediniz onaylanması halinde aylık olarak ödemeniz gereken tutar 1.096,52 Türk lirası olarak belirlenmiştir.

ING Bank ihtiyaç kredisinde uygun ödeme koşulları, rahat ödemeniz adına uzun vade imkânı sunuyor. Birçok banka kampanyalarını banka müşterileriyle paylaşırken, ING Bank tüm vatandaşlara bu hizmeti sunuyor. Tüketiciyi her anlamda düşünen banka konut kredisi, taşıt kredisi, kobi ve ticari ürünleriyle de adından söz ettiriyor. Sunduğu hizmetlerde genellikle fazla koşullar ve şartlar istemeyen banka, gerekli gördüğünde ipotek, teminat ve kefil talep edebiliyor. Bu taleplerini genellikle kampanya tutarının üzerinde talep edilen krediler için ön görüyor. Her tüketicinin ING Bank müşterisi olması adına kişi ayırt etmeden hizmet sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu