Vakıfbank Taşıt Kredisi Başvurusu

Vakıfbank taşıt kredisi başvurusunu dilediğiniz ortamdan kolay bir şekilde yapabilmeniz mümkündür. Vakıfbank ayrıcalıkları ile ister 0 isterseniz de 2. el otomobil alın fark etmeksizin uygun taşıt kredisi faiz oranları avantajlarından kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Peki, Vakıfbank taşıt kredisi başvurusu nasıl yapılır? Bu sorunun cevabı ise 3 şekilde verilebilir:

Reklam
  • Vakıfbank internet bankacılığı ile taşıt kredisi başvurusu
  • Vakıfbank mobil bankacılık üzerinden taşıt kredisi başvurusu
  • Vakıfbank şubeye giderek taşıt kredi başvurusu

Olmak üzere dört seçenekte toplanabilir. Siz bu yöntemler içerisinde hangisinin size uygun olduğunu düşünüyorsanız o yöntemi tercih ederek taşıt kredisi başvurusunu Vakıfbank aracılığı ile kolay ve hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Taşıt Kredi Başvurusu

Eğer Vakıfbank bankacılığı müşterisi iseniz şifreniz ve gerekli bilgileriniz yardımı ile Vakıfbank internet bankacılığına giriş yapın. Ardından menü seçenekleri içerisinde yer alan kredi başvuru bölümüne gelin ve size uygun olarak hazırlanmış taşıt kredisi seçeneğine gidin. Buradan çekmek istediğiniz taşıt kredisi tutarını ve vade sayısını belirleyerek başvuru yapabilirsiniz. Vakıfbank başvuru sonrasında tarafınıza kısa bir süre içerisinde dönüş yapacaktır.

Vakıfbank Mobil Bankacılık Taşıt Kredisi Başvurusu

Vakıfbank mobil bankacılık zerinden taşıt kredisi başvurusu yapabilmeniz için ilk olarak mobil uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Mobil uygulamayı telefonunuzun uygulama mağazasından indirdikten sonra yapmanız gereken şey bilgilerinizi girerek mobil uygulamaya giriş yapmanız olacaktır. Ardından krediler bölümüne gelerek başvuru oluşturabilir ve Vakıfbank’a yapmış olduğunuz taşıt kredisi başvurunuzu gönderebilirsiniz. Vakıfbank tarafınıza hem mobil bankacılık üzerinden hem de kısa mesaj aracılığı ile size bilgi verecektir.

Vakıfbank Şubeye Giderek Taşıt Kredisi Başvurusu

Vakıfbank müşterisi değilseniz ve ilk defa Vakıfbank aracılığı ile taşıt kredisi çekmek istiyorsanız yapmanız gereken şey size en yakın olan Vakıfbank şubesine gitmek olacaktır. Böylelikle sizden istenilen belgeler ile birlikte taşıt kredi başvurusu oluşturabilirsiniz. Olumlu sonuçlandığı takdirde aynı gün hesabınıza para aktarımı yapılır. Olum sonuçlanmaması halinde tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Vakıfbank 0 Taşıt Kredisi Kampanyası

Vakıfbank ile 0 model bir taşıt almak istiyorsanız, taşıt kredisinin bazı kampanyaları bulunmaktadır. Bu kampanya koşullarını yerine getirmeniz halinde 0 taşıt alabilirsiniz.

Vakıfbank 0 taşıt kredisi kampanya koşulları şu şekildedir:

  • Fatura değeri 120 bin liraya kadar olan araçlar için verilebilecek en yüksek kredi miktarı %70 oranındadır.
  • Bu fatura değerinin 120 bin lirayı aşan kısmı için Vakıfbank’ın vermiş olduğu taşı kredi miktarı %50 oranındadır.
  • Ayrıca taşıt kredisi için herhangi bir hayat sigortası yaptırmanıza da gerek yoktur.

Daha sonra 60 aya varan vade seçenekleri ile kredinizi çekebilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank taşıt kredisi çekerken ister eşit taksitler ile isterseniz de 3 ayda bir ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Değişken taksitli şekilde de taşıt kredinizi geri ödeyebilirsiniz. Örneğin almak istediğiniz taşıt kredisi tutarı 50 bin lira olsun. 60 aya varan vade seçeneğinden yararlanmanız halinde aylık ödeme tutarınız 1.107 lira olacaktır. Aylık faiz oranı %0.82 olmaktadır.

Vakıfbank 2. El Taşıt Kredisi Kampanyası

Kasko değeri ortalama olarak 120 bin liraya kadar olan 2. el otomobiller için verilecek kredi oranı %70’tir. Eğer aracın bedeli 120 bin lirayı aşıyor ise %50 oranında kredi miktarı verilir. Ayrıca 2. el taşıt kredilerinde bedel 120 bin lirayı aşmıyorsa 60 aya kadar vade yapabilirken, eğer aracın bedeli 120 bin lirayı aşıyor ise yapılabilecek en fazla vade sayısı 48 ay olmaktadır. 2. el araçlar içinde hayat sigortası zorunluluğu bulunmamaktadır.

İlgili MakalelerBir Yorum Yazmak İçin Buraya Tıklayın
Başa dön tuşu